zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

ACTION

05-500 Zamienie
ul. Dawidowska 10
(koło Warszawy/Piaseczna dojazd 30 minut z Metra Wilanowska)

action.pl

rekrutacja@action.pl

O Grupie Kapitałowej ACTION


ACTION S.A. - dostawca dla branży e-commerce, producent i wielobranżowy dystrybutor, który realizuje potrzeby sektora B2B i B2C. Firma jest notowana na GPW od 2006 roku. Zaczynała w 1991 r. od handlu hurtowego IT. Dziś posiada asortyment liczący ponad 50 tysięcy produktów w różnorodnych kategoriach, zapewniając przy tym wiele modeli współpracy z partnerami. Oferta obejmuje produkty IT, elektronikę konsumencką, fotowoltaikę, wyposażenie do domu, biura i ogrodu, artykuły dla zwierząt, elektronarzędzia i wiele innych produktów. 

ACTION S.A. posiada trzy filary biznesu: 

1. ACTION Business Center, który zajmuje się dystrybucją rozwiązań zaawansowanych;

2. segment sprzedaży detalicznej, czyli własne projekty e-commerce: sferis.pl, krakvet.pl, gram.pl  sprzedające bezpośrednio oraz poprzez znane platformy aukcyjne; 

3. segment sprzedaży zagranicznej e-commerce współpracujący z ponad 600 sklepami internetowymi z 50 krajów w Unii Europejskiej i na świecie.

ACTION S.A. jest też producentem profesjonalnego sprzętu dla graczy komputerowych ACTINA oraz nowoczesnych i funkcjonalnych produktów do biura i domu Activejet. Firma posiada własne centrum logistyczne usytuowane na obrzeżach Warszawy przy trasie S7 (węzeł Lesznowola). Przepustowość magazynu wynosi 100 tys. paczek dziennie. ACTION S.A. zapewnia dostawę do wskazanego miejsca w Polsce w 24 h i 48 h poza granicami kraju oraz oferuje możliwość wysyłki towaru w niedzielę. 

FB dlaMaturzysty.pl reklama