zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

SFERIS
Zaufaj Ekspertom


SFERIS to dynamicznie rozwijająca się specjalistyczna sieć sprzedaży detalicznej oferująca produkty elektroniki użytkowej: komputery, smartfony, tablety, RTV-AGD oraz FOTO-VIDEO.

Nasz zgrany zespół tworzą profesjonaliści i pasjonaci z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Na rynku istniejemy już od 22 lat, a od 2007r.  jesteśmy częścią Grupy ACTION S.A, notowanej na GPW. Szaro-zielone logo SFERIS zdobi nie tylko wejścia do salonów własnych w prestiżowych centrach handlowych, ale także salony partnerskie w całej Polsce. Zespół świetnie przygotowanych Doradców w myśl hasła „Zaufaj Ekspertom” dba o satysfakcję Klientów oferując im nowoczesne produkty oraz pakiet udogodnień, takich jak możliwość zakupu w korzystnych ratach, leasingu, ubezpieczeniem produktów a także płatności szybkim przelewem poprzez platformę PayU oraz system transakcyjny PayPal.

Rozwój sieci na obszarze całej Polski oraz nowoczesne projekty e-commerce to najważniejsze punkty naszej strategii - zaufanie Klientów rośnie wraz z kolejnymi innowacyjnymi pomysłami.

Spółka jest zdobywcą znaczących nagród:
  • „Laur Konsumenta Dekady 2004-2014” dla najlepszych firm konkursu „Laur Klienta”;
  • „Złoty Laur Klienta” w kategorii „Sklepy Komputerowe” w 4 ostatnich edycjach konkursu (2010, 2011, 2012, 2013).
  • Miejsce w elitarnym gronie Gazel Biznesu za najdynamiczniejszy rozwój na rynku w latach 2010-2012;
  • Laureat konkursu „Bezpieczny eSklep” latach 2011 i 2012, dzięki jakości i rzetelności świadczonych przez sklepy internetowe usług.
Sferis Zaufaj Ekspertom!

Przed naszymi Pracownikami stawiamy ambitne cele, tworzymy przyjazny klimat pracy i zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w budowaniu sukcesu całej organizacji.FB dlaMaturzysty.pl reklama