zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

ACTION S.A.ACTION jako pracodawca

Szerokie możliwości

Jesteśmy jedną z największych firm handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Działamy aktywnie na wielu polach. Dynamicznie rozwijamy biznes, współpracujemy z międzynarodowymi organizacjami naukowymi (CERN), posiadamy własne Centrum Edukacyjne ACTION S.A., wspieramy polskich sportowców i sami promujemy aktywny tryb życia. Jesteśmy również właścicielami sieci sklepów SFERIS i wielu projektów e-commerce, m.in. gram.pl oraz more4kids.pl. W skład grupy Action S.A wchodzi działająca na rynku niemieckim spółka Action Europe.


Globalne marki

Od wielu lat współpracujemy z ponad 250 producentami, oferując w ten sposób produkty najbardziej liczących się na świecie dostawców. Wśród partnerów firmy znajduje się większość wiodących marek, m.in. Acer, AMD, ASUS, Bosch, Candy, Canon, Gigabyte, Intel, Lenovo, JVC, LG, LIEBHERR, Microsoft, Nikon, Panasonic, Philips, Samsung, Sony, Sharp, Toshiba.

Marki własne
W swojej ofercie posiadamy również nagradzane za wysoką jakość artykuły oferowane pod własnymi markami. Są to Actina (m.in. komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (m.in. zasilacze, materiały eksploatacyjne, alternatywne źródła energii – LED) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).
 

Spółka notowana na GPW

ACTION jest Spółką notowaną na GPW – Gazeta Giełdy Parkiet uznała jej debiut za jeden z najlepszych w 2006 roku. Jest ona jednocześnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się i cieszących się zaufaniem inwestorów spółek w swojej branży notowanych na GPW. ACTION S.A. jest członkiem Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych i od początku stosuje zasady Ładu Korporacyjnego.

Nasz zespół                                          

To ludzie od wielu lat budują sukces naszej firmy. ACTION S.A. to ponad 500 osób pracujących w Centrali w Zamieniu k/Warszawy/Piaseczna, w oddziale w Krakowie oraz w terenie. Zespół tworzą osoby zdolne, ambitne, z silną determinacją w dążeniu do celu, kreatywne, otwarte na zmiany i komunikatywne, które wspólnie realizują misję firmy. Średnia wieku pracowników to ok. 31 lat. Średni staż pracy w naszej firmie wynosi ok. 6 lat. Pośród zatrudnionych 30% stanowią kobiety, a 70% mężczyźni.

Doceniony pracodawca


 
Niejednokrotnie doceniono nas jako pracodawcę. W 2013 r. zostaliśmy laureatem prestiżowej nagrody Pracodawca Godny Zaufania. Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele znanych i cenionych instytucji pozarządowych, nagrodziła naszą politykę pracowniczą oraz możliwości rozwoju zawodowego i edukacji, jakie dajemy pracownikom. W 2014 roku znaleźliśmy się na liście Top 100 Idealnych Pracodawców w Polsce według badania studentów, co zostało potwierdzone certyfikatem.

Sprawni w pracy

ACTION S.A. jest Partnerem Programu Społecznego Sprawni w Pracy i zatrudnia ponad 30 osób z grupą niepełnosprawności zapewniając im odpowiednie warunki pracy. Zapraszamy osoby z grupą niepełnosprawności do złożeni aplikacji i dołączenia do zespołu pracowników.
 


Zapoznaj się w MENU o pracy w naszych spółkach zależnych !!!FB dlaMaturzysty.pl reklama