BRANŻE
ID:246870

Konsultant telefoniczny ds. rekrutacji międzynarodowej

Opis firmy:

 Chcesz zdobyć doświadczenie w telefonicznej rekrutacji? Jako jedna z największych firm rekrutujących na rynku pracy tymczasowej obecnie poszukujemy do naszego zespołu:)!

Opis stanowiska:

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Czego Cię nauczymy?

  • Samodzielnego prowadzenia rozmów rekrutacyjnych,
  • Tworzenia profili rekrutacyjnych kandydatów do zatrudnienia w programie CRM
  • Efektywnej pracy na celach biznesowych
  • Kulturalnego i swobodnego kontaktu z aplikantem

Oczekujemy:

Idealny kandydat:

  • Lubi kontakt telefoniczny – to główny kanał prowadzenia rekrutacji,
  • Chce poznać branżę rekrutacyjną na rynku zagranicznym,
  • Nie boi się wyzwań w pracy
  • Zna komunikatywnie język angielski w celu weryfikacji umiejętności językowych kandydatów
  •  Chce zdobyć praktycznie doświadczenie w rekrutacji zdalnej,

Oferujemy:

Z naszej strony gwarantujemy:

  • Kilkudniowe szkolenie dla początkującego rekrutera,
  • Płatne praktyki udokumentowane zaświadczeniem
  • Pracę w zespole pozytywnie zakręconych osób,
  •  Zdobycie praktycznych umiejętności – nie parzymy kawy :)!