BRANŻE
ID:235240

Redaktor / Content Manager

Opis firmy:

Wybieraj.com.pl jest aplikacją umożliwiającą porównywanie produktów finansowych takich jak np. konta osobiste.
Pomagamy użytkownikom zawsze wybierać najlepszą ofertę na rynku.

Opis stanowiska:

Zatrudnimy na miesięczne płatne praktyki/staż. Status studenta nie jest wymagany. Oferujemy pracę zdalną – z domu – w wymiarze zatrudnienia: pełen etat.

Termin praktyk: wrzesień 2017.

- redagowanie interesujących i konkretnych artykułów o zróżnicowanej tematyce (około 70% czasu)

- zarządzanie treścią na portalach internetowych takich jak: forum, blog, sklep. (około 30% czasu)

Oczekujemy:

- umiejętność pisania ciekawych artykułów w języku polskim, które w przystępny sposób przekazują czytelnikowi konkretne informacje

- dokładność – artykuły i treści tworzą wizerunek firmy, nie mogą one zawierać informacji niepoprawnych, wprowadzających czytelnika w błąd

- zdolność rzetelnej i uczciwej pracy zdalnej

- podstawowe umiejętności z zakresu obsługi komputera: korzystanie z programów takich jak MS Word, Skype.

Oferujemy:

- pracę zdalną

- atrakcyjne wynagrodzenie