BRANŻE
ID:235989

New Tech Project Developer - praca dla ambitnych

Opis firmy:

Praca w zespole utalentowanych managerów przy realizacji projektu w nowych technologiach typu Lean Start Up.

Opis stanowiska:

Project Developer projektów w nowych technologiach. Pierwszy projekt w sektorze budowlanym.Drugi projekt w dziedzinie ekonomii dzielonej oraz wydatków rodzinnych. Tworzenie start upu od etapu zalążkowego po komercjalizacje pomysłu. Rozpoznanie proponowanych narzędzi i rozwiązań z sektora IT dla zrewolucjonizowania rynku  mass market w tradycyjnych gałęziach przemysłu gospodarki.Studenci wydziałów ekonomii/ nauk ścisłych/ technicznych mile widziani lecz oferta skierowana także dla studentów z innych wydziałów

Oczekujemy:

  • zaangażowania i chęci pogłębiania wiedzy zdobytej na studiach w świecie komercyjnym
  • dobra znajomość J. Angielskiego w mowie i piśmie
  • zamiłowanie do nowych technologii w otaczającym nas świecie

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia w budowania start upu od A-Z
  • poznanie tajników przy budowie konstrukcji start upowych
  • możliwość rozwoju w kierunkach nowych technologii
  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym środowisku utalentowanych managerów
  • inspiracje na ukierunkowanie zawodowe
  • wytworzenie swojej marki w sektorze nowych technologi
  • w przypadku sprawdzenia możliwość objęcia stanowiska Managera Operacyjnego całego przedsięwzięcia