zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

JobMan


ul. Wileska 2a, 31-413 Krakw
tel. 12 294 13 04

www.jobman.pl

jpierzchala@jobman.pl

O firmie


Marka Jobman.pl jest częścią Biuro Promo Sp. z o.o. powstałą w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby rynku usług: pracy tymczasowej i outsourcingu pracowników.

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą wyróżniającą się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Bogate zaplecze personalne oraz odpowiedni dobór kadr, gwarantuje naszym klientom wykwalifikowanych i sprawdzonych pod względem konkretnych umiejętności pracowników zarówno do prac tymczasowych jak i długoterminowych.

Wysokie standardy jakościowe świadczonych usług, krótkie terminy realizacji zadań, poważne traktowanie każdego klienta oraz dostosowanie się do jego potrzeb sprawiły, że nasz personel jest widoczny np. we wszystkich sieciach handlowych w Polsce.

Wynagrodzenie odbieraj codziennie

W momencie podpisywania umowy z nami pracownik sam określa najbardziej odpowiadający mu system rozliczania się z nami: dzienny lub miesięczny.

Wybierając system dzienny rozliczeń pracownik, którego zatrudniamy może rozliczać się z efektów pracy już na koniec dnia.

W jobman.pl to nasi pracownicy decydują :

  • kiedy chcą otrzymywać swoje wynagrodzenie
    • po każdym dniu pracy
    • po przepracowaniu całego miesiąca
  • w jakie dni i w jakich godzinach chcą pracować

Możliwość odbierania wynagrodzenia po każdym dniu pracy, swoboda w kształtowaniu stosunków z nami, brak sztywnych i przesadnie sformalizowanych reguł współpracy, system nagród dla stałych pracowników, serdeczność i szacunek - te zasady pozwalają nam na efektywne budowanie szerokiej bazy kandydatów chętnych podjąć zarówno dodatkowe, dorywcze zajęcia jak i poszukujących stałej pracy.

Zobacz nasze biura regionalne.


Biuro Promo Sp. z o. o.
ul. Wileńska 2a
31-413 Kraków

NIP: 675-13-13-530
KRS: 0000211761, Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia
Regon 356832851
Kapitał zakładowy: 200 000 PLN

FB dlaMaturzysty.pl reklama