BRANŻE
ID:224400

Praktyki w dziale Content & Video Content

Firma: Lemon Sky J. Walter Thompson Poland

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Data publikacji: 2016-05-27

Branża: Marketing / Reklama / Public Relation

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób otwartych, kreatywnych i chętnych do pracy z tekstem, które chcą poznać sposób funkcjonowania agencji 360*, a także zdobyć wiedzę z zakresu funkcjonowania marketingu internetowego i SEO.

Jeżeli chcesz poznać od podszewki pracę przy popularnych i dużych markach (m.in. Winiary, Link4, Grohe) – nie zwlekaj, tylko zgłoś się do nas!

Oferujemy:

• możliwość korzystania z doświadczenia i wiedzy specjalistów jednej z największych na świecie agencji reklamowych,

• doskonalenie warsztatu pod okiem specjalistów SEO i Digital Copywriterów, tworzących teksty dla największych marek,

• zróżnicowane wyzwania związane z tworzeniem tekstów marketingowych i reklamowych,

• zdobycie praktycznego doświadczenia w zakresie optymalizacji stron internetowych,

• nabycie doświadczenia i wiedzy z zakresu funkcjonowania marketingu internetowego,

• przyjazną atmosferę w młodym i kreatywnym zespole,
• elastyczne godziny praktyk,

• możliwość podjęcia stałej współpracy po zakończeniu praktyk.

Miejsce praktyk: Wrocław

Czas trwania: 3 miesiące, staż bezpłatny

Jeśli chcesz dołączyć do kreatywnego zespołu Lemon Sky J. Walter Thompson i stawić czoło inspirującym wyzwaniom, prześlij nam swoje CV oraz próbkę swoich możliwości o długości 2000-2500 znaków na adres: slawomir.graczyk@lemonskyjwt.com, w temacie wiadomości wpisując " Content & Video Content - praktyka".

Zajrzyj do nas: https://www.facebook.com/LemonSkyJWT