BRANŻE
ID:234955

PROGRAM AMBASADOR TESCO

PROGRAM AMBASADOR

TESCO

NR REF. AMBASADOR/2016  PRACA W WYMIARZE 1/1 ETATU

MIEJSCE PRACY:

Wybrany uniwersytet na terenie kraju

TWOJE ZADANIA:

Program AMBASADOR TESCO jest formą współpracy pomiędzy Tesco a środowiskiem uniwersyteckim w wybranych miastach Polski – Krakowie, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Białymstoku i Lublinie. Program trwa 1 rok. W tym czasie wybrani studenci współpracują z Tesco w zakresie budowania wizerunku firmy jako atrakcyjnego i innowacyjnego pracodawcy na swoich uczelniach.

WYMAGANIA:

Program AMABASADOR TESCO skierowany jest do studentów:
  • studiów licencjackich lub magisterskich na kierunku ekonomia, zarządzanie, finanse,
  • znających język angielski na poziomie minimum średnio zaawansowanym (B2),
  • znających i wykorzystujących media społecznościowe w celu budowania sieci kontaktów,
  • ambitnych, wytrwałych, odpowiedzialnych i samodzielnych, aktywnie działających w środowisku akademickim na swojej uczelni,
  • zmotywowanych i chętnych do podejmowania nowych wyzwań i inicjatyw,
  • posiadających nieskończoną ilość ciekawych i nieszablonowych pomysłów.
OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności poprzez współpracę z Tesco jako profesjonalnym partnerem biznesowym,
  • możliwość rozwinięcia zdolności organizacyjnych i przywódczych,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i zdobycie doświadczenia dzięki autorskiemu projektowi oraz pomocy w organizacji wydarzeń na uczelni,
  • kartę podarunkową Tesco,
  • pierwszeństwo udziału w rekrutacji na programy rozwojowe dla studentów i absolwentów organizowanych przez Tesco,
  • udział w próbnym procesie rekrutacyjnym z kompleksową i profesjonalną informacją zwrotną,
  • udział w szkoleniach, warsztatach, konferencjach organizowanych przez Tesco na uczelni,
  • dostęp do rozbudowanej bazy informacji branżowych, przydatnych do pisania pracy dyplomowej,
  • bliższe poznanie firmy Tesco i jej pracowników oraz specyfiki pracy w międzynarodowej korporacji,
  • stworzenie sieci kontaktów biznesowych,
  • referencje i certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Programie Ambasadorskim Tesco.
POSTAW SWÓJ PIERWSZY KROK W KARIERĘ WŁAŚNIE TERAZ!

ZAAPLIKUJ